اخبار

Dec 8th برنامه زمانی برگزاری همایش

به اطلاع محققان، پژوهشگران، اساتید و فرهیختگان می رساند نسخه نهایی برنامه زمانی برگزاری همایش بین المللی بزرگداشت محمد بن زکریای رازی شامل زمان بندی، فهرست سخنران ها و عناوین سخنرانی ها ... ادامه مطلب »

Dec 7th افتتاح کانال رسمی اطلاع رسانی همایش

به اطلاع محققان، پژوهشگران، اساتید و فرهیختگان می رساند جهت اطلاع از آخرین اطلاعیه ها، اخبار و تغییرات همایش بین المللی بزرگداشت محمد بن زکریای رازی، از شما تقاضا می شود در کانال رسمی همایش به ... ادامه مطلب »

Dec 4th شرایط و هزینه های حضور در همایش

با توجه به سوالات مکرر در خصوص نحوه هزینه های ایاب و ذهاب، اسکان و تغذیه به اطلاع محققان، پژوهشگران، اساتید و فرهیختگان می رساند: شرایط برای شرکت کنندگانی که مهمان و مدعو همایش هستند و یا مقاله ... ادامه مطلب »

Nov 15th ثبت نام حضور در همایش

به اطلاع محققان، پژوهشگران، اساتید و فرهیختگان می رساند نظر به نزدیک شدن زمان برگزاری همایش بین المللی بزرگداشت محمد بن زکریای رازی، از شما تقاضا می شود که چنانچه تمایل به حضور در همایش دارید، ... ادامه مطلب »

Jul 25th نمایه مقالات پذیرفته شده در ISC

به اطلاع محققان، پژوهشگران، اساتید و فرهیختگان می رساند که با پیگیری های مستمر و مداوم اعضاء کمیته علمی و اجرایی همایش بین المللی بزرگداشت جهانی محمد بن زکریای رازی، این همایش در پایگاه ... ادامه مطلب »

Jul 21st انتشار فراخوان سوم همایش

فراخوان سوم همایش بین المللی بزرگداشت محمد بن زکریای رازی منتشر شد.
تمدید مهلت ارسال چکیده: ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۶
تمدید مهلت ارسال اصل مقاله: ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۶

Jul 7th قالب استاندارد مقالات ارسالی

قابل توجه شرکت کنندگان گرامی، جهت ارسال اصل مقالات خود می بایست چارچوب کلی زیر را رعایت نمایند: ۱- مقاله از جهت نگارش باید ساختاری محکم و استوار داشته باشد و اصول فصاحت و بلاغت در تحریر آن رعایت ... ادامه مطلب »

Jun 4th قالب استاندارد چکیده مقالات ارسالی

قابل توجه شرکت کنندگان گرامی، جهت ارسال چکیده مقالات خود می بایست چارچوب کلی زیر را رعایت نمایند: چکیده مقالات ارسالی می بایست دارای بخش های عنوان، نام نویسنده یا نویسندگان، متن چکیده و ... ادامه مطلب »

May 15th آغاز به کار پرتال همایش

در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶، پرتال رسمی همایش بین المللی زکریای رازی افتتاح گردید.